Pracuj z nami

oferty_pracy

Praca: SPECJALISTA DS. ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie i koordynowanie projektów w zakresie systemowych rozwiązań informatycznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego/systemowego IT lub
  • doświadczenie  w pracy z zintegrowanymi systemami informatycznymi (firmy produkcyjne)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywność i wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny
  • pracę w środowisku międzynarodowym wśród doświadczonych ekspertów branżowych

Wypełnij formularz oraz dodaj plik zawierający CV oraz list motywacyjny

Kliknij w to miejsce i wybierz swoje CV i/lub list motywacyjny (max 5MB)

Kontakt bezpośredni

T: +48 13 46 54 444

F: +48 13 46 54 455

  1. gielda.png [9 KB]
  2. komisja.png [10 KB]
  3. seg.png [6 KB]