Pracuj z nami

oferty_pracy Praca: ASYSTENTKA ZARZĄDU

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie biura Zarządu oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sporządzania, wdrażania oraz zarządzania obiegiem dokumentów Spółki (procedury, zarządzenia, uchwały, pełnomocnictwa)
  • znajomość zasad przetwarzania i archiwizowania dokumentacji Spółki
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Ms Office (Word, Excel, Power Point)
  • bardzo dobra organizacja pracy i operatywność
  • wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i szkoleniowy
  • pracę w środowisku międzynarodowym wśród doświadczonych ekspertów branżowych

ASYSTENTKA ZARZĄDU

Wysyłanie zakończone powodzeniem!

Wysyłanie nie powiodło się. Spróbuj jeszcze raz.